אודות TevaCann

עלה.png

המחויבות של TevaCann

לחברת טבע, "ארון תרופות" רחב ומגוון במיוחד, המונה כ-3,500 תרופות ומוצרים שונים. מתוך רשימת "התרופות החיוניות", שהגדיר ארגון הבריאות העולמי (WHO), טבע מייצרת למעלה מ-70 אחוזים מהתרופות בתחומי הסרטן, נשימה, לב, כאב, אנטיביוטיקה ותרופות פסיכיאטריות.

השילוב בין הידע והניסיון הנצבר ורב השנים של טבע, כחברת תרופות מובילה בארץ ובעולם, לצד המחויבות העמוקה שלה לשיפור חייהם של המטופלים, עומדת גם בבסיס TevaCann - סדרת שמני קנביס רפואי מבית טבע.

אנו מאמינים כי טיפול איכותי, רציף ומדויק, המבוסס על תהליכי ייצור ופיקוח מחמירים, מבטיח הדירות ועקביות באיכות המוצרים ומסייע למטופלים לשפר את איכות חייהם.

אייקון סטנדרטים של טבע.png

הסטנדרטים של טבע

סדרת שמני הקנביס הרפואי TevaCann מופקת ממיצוי תפרחות קנביס שלמות מזנים שנבחרו על ידי טבע באופן פרטני בשל מאפייניהם הייחודיים. TevaCann מיוצרת בתהליכי מיצוי מתקדמים המאפשרים להפריד את החומרים הפעילים בקנביס ולשלבם עם שמן המיועד למתן תת-לשוני, תוך הקפדה על איכות, יציבות ועקביות לטיפול רציף ומיטיב עבור המטופל.

הסטנדרטים של טבע.png

המדע מאחורי טבע

אייקון המדע מאחורי טבע.png

המדע שמאחורי הטבע

המומחיות של טבע בעולם התרופות מגדירה את הדרך בה פועלת TevaCann בתחום הקנביס הרפואי. TevaCann מביאה עמה סטנדרט איכות מחמיר של חברת תרופות גלובלית, מהמובילות בעולם. לטבע, הפועלת יותר מ-120 שנה בעולם הבריאות הישראלי, יכולות מוכחות במחקר, פיתוח ואבטחת איכות של תרופות, המסייעות ל-TevaCann בשמירה על עקביות, זמינות ורצף טיפולי לכל מטופליה.

האפקט המשולש

סדרת שמני הקנביס הרפואי TevaCann מופקת ממיצוי תפרחות קנביס שלמות מזנים ייחודיים וקבועים. השמנים מכילים את הקנבינואידים הפעילים העיקריים לצד טרפנואידים ופלבנואידים, כך שמתקבלת סינרגיה בין מספר רב של מרכיבים משמעותיים בצמח הקנביס, ליצירת אפקט משולב ויכולת השפעה בתחומי טיפול רבים.עלה.png

בטוחים בטיפול

קנביס רפואי הינו אמצעי טיפול שנחקר קלינית, והוכח כאפקטיבי במגוון רחב של התוויות רפואיות ותסמינים.עלה.png

בטוחים במעטפת הטיפולית

TevaCann מחויבת להעניק את התמיכה והליווי הנדרשים לטיפול מיטבי לכלל מטופליה.עלה.png

בטוחים בשימוש

השימוש בשמני קנביס רפואי מאפשר מדידה ודיוק במינונים ומציע למטופלים אלטרנטיבה ללא נזקי עישון.

עלה.png

בטוחים באיכות

תהליך הייצור של שמני TevaCann – הכולל שימוש בזנים ייחודיים וקבועים, מיצוי של תפרחות שלמות, ופיקוח מחמיר לאורך כל שרשרת הייצור וההפצה – מאפשר הדירות, זמינות מלאי קבועה ושמירה על רצף טיפולי שמגדילות את סיכויי הצלחת הטיפול.


קנביס רפואי – חוברת מידע ומדריך רפואי (הספר הירוק), היק"ר., TevaCann משרד הבריאות, 2019. עלון מידע למוצרי קנביס רפואי
Scandiffio R et al. Nutrients. 2020 Oct 26;12(11):3273
Machado KDC et al. Phytother Res. 2018 Dec;32(12):2376-2388
Surendran S et al. Front Nutr. 2021 Jul 19;8:699666
TevaCann Medical Cannabis. Data on File - TevaCann. Teva Pharmaceuticals